Jablotron je ryze česká technologická firma, která se (mimo jiné) řadí se mezi lídry světové produkce elektronických alarmů. Vznikla roku 1990 jako projekt 4 lidí a dnes má 450 pracovníků z čehož je 75 ve vývoji vlastních technologií. Přichází s mnoha inovacemi v oboru a exportuje své výrobky do 85 zemí.

Zařízení systému Jablotron procházejí náročným testováním podle mezinárodních standardů. Díky tomu jsou nejen absolutně spolehlivé, ale zejména certifikovány pojišťovnami.
Kvalitu a vyspělost dokazují mnohá ocenění na světových veletrzích.

Zákazníkům poskytuje aplikace pro monitoring a vzdálenou správu v reálném čase na různých platformách. Zajišťuje i profesionální zásah v případě vloupání nebo jiné události. Technická podpora funguje 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Jablotron si přísně hlídá kvalitu služeb jeho partnerů, kteří musejí pravidelně procházet školeními a jejichž práce je kontrolována.

JABLOTRON_logo

Proč zabezpečení od Jablotronu?

  • Snadné ovládání díky přehlednému panelu, aplikacím a autoričním čipům
  • Vytříbený design, který splyne s vaším domovem
  • Šetrná instalace s minimem či žádnými stavebními úpravami (možnost bezdrátového zapojení)
  • Multifunkční použití zajistí ochranu také proti požáru, záplavou či únikem plynu a dokáže ovládat vrata nebo třeba topení
  • Vzdálený monitoring a ovládání díky bezplatné webové či mobilní aplikaci přes internet
  • Vhodný pro domácnosti i firmy
  • Kompletní systém ochrany od odborné montáže, nepřetržitého dohledu a zásahu při poplachu
  • Okamžitá upozornění včetně fotografie a data zálohovaná v cloudu

Alarmy jsou konstruovány tak, aby byly nezávislé na dodávce elektrického proudu a domácím internetovém připojení. O zásah se v případě potřeby postará profesionální bezpečnostní agentura s deklarovaným dojezdovým časem. Díky zálohování na server máte důkazy i v případě poškození alarmu.

Nejen domácí alarm

Zabezpečovací systém Jablotronu lze použít na monitoring stavů a sbírání dat ze senzorů. Lze pomocí něj sledovat spotřebu energie, ovládat topení, vypínat spotřebiče či třeba spustit zavlažování zahrady. Vše samozřejmě vzdáleně v reálném čase díky internetu odkudkoli na světě.